KOORDINÁTOR / VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Jste technický typ? Orientuje se velmi dobře ve výkresové dokumentaci? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Úspěšná výrobní společnosti v současnosti obsazuje pozici: KOORDINÁTOR / VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Pracovní náplň

  • příprava a kompletace dokumentace příslušného projektu
  • dohled nad dodržováním specifikace projektu
  • komunikace s vedoucím projektu, klienty
  • reporting vedoucímu projektu

Co požadujeme?

  • minimálně SOU/SŠ technického směru
  • zkušenosti na obdobné pozici či na pozici montéra konstrukcí
  • zkušenosti s prací s výkresovou dokumentací
  • komunikativnost, organizační schopnosti
  • schopnost písemného projevu v anglickém jazyce

Co nabízíme?

  • možnost kariérního růstu a práce na výjimečných mezinárodních projektech
  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • možnost jazykového vzdělávání
  • možnost nástupu: IHNED

  • místo výkonu práce: okres Frýdek-Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.