KOORDINÁTOR / ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Chceš se po škole uplatnit ve společnosti, kde se budeš moci dále profesně rozvíjet? Jsi technický typ? Pak je zde příležitost právě pro Tebe! Úspěšná výrobní společnosti v současnosti obsazuje pozici: KOORDINÁTOR / ABSOLVENT

Pracovní náplň

  • zpracovávaní podkladů pro mechanické kompletace
  • dohled nad dodržováním specifikace projektu
  • komunikace napříč jednotlivými odděleními společnosti
  • reporting vedoucímu projektu

Co požadujeme?

  • minimálně SOU/SŠ technického směru
  • schopnost orientace a čtení výkresové dokumentace
  • základní znalost anglického jazyka
  • ochotu absolvovat občasné zahraniční služební cesty
  • samostatnost, zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • možnost kariérního růstu a práce na výjimečných mezinárodních projektech
  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • možnost jazykového vzdělávání
  • možnost nástupu: IHNED

  • místo výkonu práce: okres Frýdek-Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.