SMĚNOVÝ MISTR

Máte zkušenosti s vedením lidí a obrábění kovů Vám není cizí? Máte zkušenosti s CNC stroji a láká Vás vedoucí pozice? Pak nám zašlete váš životopis a staňte se součástí výrobní společnosti na pozici: SMĚNOVÝ MISTR

Pracovní náplň

  • podílení se na organizování výroby
  • optimalizace výroby a hledání nových možností zlepšování
  • vedení a hodnocení pracovníků
  • tvorba výrobních plánů
  • spolupráce s kolegy z jiných oddělení

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ strojírenského zaměření
  • praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti s vedením lidí
  • organizační schopnosti a samostatnost
  • orientaci ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • práce na jednu směnu
  • profesní i jazykové vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • zvýhodněný mobilní tarif

  • místo výkonu práce: Hustopeče