DATOVÝ ANALYTIK (24 - 28 000 Kč)

Neaktivní nabídka

24000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte základní znalosti SQL, které byste chtěl/a prohloubit a více si osvojit? Baví Vás kontingenční tabulky a v Excelu se cítíte jako ryba ve vodě? Pakliže hledáte stabilní práci v nadnárodní společnosti, pak je tato pracovní příležitost šitá na míru právě Vám!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Shromažďování a zpracovávání dat
  • Práce v aplikaci SAP
  • Aktivní spoluúčast na implementaci v dalších závodech na zpracování dat
  • Celková správa a zodpovědnost za nashromážděná data napříč společností

Co požadujeme?

  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Základní znalosti SQL
  • Dobrou znalost MS Excel – výhodou je makra, kontingenční tabulky, VBA
  • Znalost německého jazyka výhodou

Co nabízíme?

  • Práce v dobře fungující nadnárodní společnosti
  • Jazykové kurzy
  • Zajímavé finanční ohodnocení + benefity
  • Možnost kariérního a osobního růstu
  • 5 týdnů dovolené

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.