VEDOUCÍ IT TÝMU (60 – 70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte rádi výzvy, kde vaší misí bude vedení třetího levelu techniků, kteří se věnují podpoře, doručování služeb, analýze, řešení incidentů a problémů, identifikace root cause a reportovaní kritických záležitostí managementu? Rádi vedete a koordinujete tým? Nevadí Vám zapojení do administrace, údržby OS a software deployment a práce s nástrojem SCCM? Zajímá Vás automatizace, hromadný deployment softwaru a patch management? Pokud je Vaše odpověď ano, pak je tato pozice určena právě Vám! VEDOUCÍ IT TÝMU (60 – 70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Údržba, návrh, deploying a konfigurace SCCM na distribuovaná zařízení.
  • Operační systém deployment (OSD).
  • Software distribuce a patch Management.
  • Vytváření a deploying software balíčků na pracovní stanice.
  • Využití SCCM jako automatické platformy (skriptování, vytváření/údržba uživatelského rozhraní do asset management a tiketovacího systému/self-service platformy).
  • Vytváření standardizovaného client infrastrukturní dokumentace.
  • Poskytování dokumentace a procesů service desku a support týmům.
  • Analýza, optimalizace, integrace nových aplikací a poskytování technických rad v rámci nových služeb.

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Technický samostatného člověka, schopného pracovat v rámci mantinelů implementovaných technických standardů.
  • Týmový hráč se skvělými komunikačními dovednostmi a s chápáním business požadavků.
  • Zkušenosti s projekty a leadershipem.
  • Zkušenosti a schopnost práce v mezinárodním týmu.
  • Znalost skriptování výhodou (SQL, VBScript, PowerShell).
  • Znalost SCCM výhodou.
  • Ochota cestovat.

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení s výkonnostními bonusy.
  • Karta na jídlo a sportovní aktivity.
  • Jazykové kurzy.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti.
  • Profesní růst a školení.
  • Práce s enterprise technologiemi.
  • Možnost příležitostných služebních cest.
  • Přátelské prostředí.
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění.
  • Snídaně, ovoce na pracovišti.
  • Notebook, mobil.
  • Teambuilding a firemní akce.
  • Firemní parkování zajištěno.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.