iOS VÝVOJÁŘ

mzdové ohodnocení

Zlín

Zajímáš se o oblast mobilního vývoje? Už jsi nějakou aplikaci naprogramoval? Právě teď máš možnost připojit se k týmu, který se zabývá programováním mobilních aplikací již několik let a je leaderem ve svém oboru.

Pracovní náplň

  • vývoj nových mobilních aplikací pro iOS
  • úprava a podpora stavajích aplikací
  • spolupráce s dalšími vývojovými týmy

Co požadujeme?

  • min. 1 rok prokazatelné praxe pro iOS platformu
  • zkušenost s programováním ve Swift a Objective-C - výhodou
  • schopnost přinést vlastní řešení
  • povědomí o UX

Co nabízíme?

  • využití moderních technologií
  • možnost seberealizace
  • teambuildingové akce
  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené
  • pružnou pracovní dobu

  • Místo pracoviště: Zlín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.