HR BUSINESS PARTNER SENIOR

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

V oblasti HR jste jako ryba ve vodě a hledáte novou příležitost, která by Vám umožnila uplatnit dosavadní získané zkušenosti a znalosti? Dobře se orientujete v tvorbě a nastavování nových procesů v rámci HR oddělení a agendu zaměstnávání pracovníků ze zahraničí máte v malíčku? Jste flexibilní, rádi se potkáváte s lidmi a dokáže si poradit s každým problémem? Pokud jsou Vaše odpovědi ANO, potom jste přesně tím pravým člověkem, kterého hledáme! HR BUSINESS PARTNER SENIOR (50-70 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za celou oblast lidských zdrojů
  • nastavování nových procesů a rozvoj firemní kultury
  • řešení kompletní personální agendy včetně pracovníků ze zahraničí
  • komunikace se zaměstnanci, spolupráce se mzdovou účetní
  • zajištění bezproblémového průběhu náboru a adaptace nových zaměstnanců
  • komunikace s úřady a dalšími příslušnými orgány

Co požadujeme?

  • víceleté zkušenosti z oboru HR
  • znalost agendy zaměstnávání pracovníků ze zahraničí
  • praxi v nastavování HR procesů a budování firemní kultury
  • SŠ/VŠ vzdělání, obor: personalistika VÝHODOU
  • samostatnost, aktivitu, organizační schopnosti a nadšení pro věc
  • komunikativní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • prostor pro uplatnění svých zkušeností a znalostí
  • prémie a věrnostní bonusy
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • odborné kurzy
  • místo pracoviště: Praha