INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Příbram

Máte praxi v zákaznické kvalitě? Přemýšlíte o změně? Pak máme nabídku právě pro Vás! Do oddělení kvality automotive společnosti na Příbramsku hledáme pro posílení týmu INŽENÝRA ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řešení zákaznických reklamací pomocí 8D reportů
  • přímá komunikace se zákazníky, monitoring jejich spokojenosti
  • sledování zákaznických portálů
  • stanovování nápravných opatření a jejich zavádění do výroby, s tím spojená i koordinace týmu
  • provádění zákaznických auditů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického zaměření
  • angličtinu nebo němčinu na středně pokročilé úrovni pro denní využití
  • znalost norem a systému kvality
  • zkušenosti s nástroji kvality (8D reporty, FMEA, PPAP, VDA 6.3)
  • analytické myšlení vyjednávací schopnosti, flexibilitu

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní společnosti s mnohaletou tradicí
  • adaptační program, zaškolení a další rozvoj
  • možnost kariérního postupu
  • motivační systém hodnocení včetně 13. platu
  • flexibilní pracovní dobu
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • 5 týdnů dovolené
  • akce pro zaměstnance a další

  • lokalita: Příbramsko (dojezdnost rovněž ideální z Hořovicka, Žebráku, Mníšku pod Brdy)