INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Příbram

Máte praxi v zákaznické kvalitě? Přemýšlíte o změně? Pak máme nabídku právě pro Vás! Do oddělení kvality automotive společnosti na Příbramsku hledáme pro posílení týmu INŽENÝRA ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Reagujte! Budete mezi prvními.
Výborná volba! Budeš mít možnost se podílet na zkvalitňování procesu a výrobků.

Pracovní náplň

  • řešení zákaznických reklamací pomocí 8D reportů
  • přímá komunikace se zákazníky, monitoring jejich spokojenosti
  • sledování zákaznických portálů
  • stanovování nápravných opatření a jejich zavádění do výroby, s tím spojená i koordinace týmu
  • provádění zákaznických auditů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického zaměření
  • angličtinu nebo němčinu na středně pokročilé úrovni pro denní využití
  • znalost norem a systému kvality
  • zkušenosti s nástroji kvality (8D reporty, FMEA, PPAP, VDA 6.3)
  • analytické myšlení vyjednávací schopnosti, flexibilitu

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní společnosti s mnohaletou tradicí
  • adaptační program, zaškolení a další rozvoj
  • možnost kariérního postupu
  • motivační systém hodnocení včetně 13. platu
  • flexibilní pracovní dobu
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • 5 týdnů dovolené
  • akce pro zaměstnance a další

  • lokalita: Příbramsko (dojezdnost rovněž ideální z Hořovicka, Žebráku, Mníšku pod Brdy)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.