OBSLUHA VSTŘIKOVACÍCH LISŮ

Neaktivní nabídka

od 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Nevadí vám práce na směny? Jste manuálně zruční a samostatní? Už jste aspoň 1 rok pracovali se vstřikovacími lisy? Pokud ano, jste pro nás ti praví. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní výrobní firma se sídlem v okrese Jičín hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: OBSLUHA VSTŘIKOVACÍCH LISŮ

Pracovní náplň

  • seřizování vstřikovacích lisů
  • výměna forem
  • provádění údržby nástrojů
  • příprava výrobních prostředků

Co požadujeme?

  • min. SOU vzdělání technického směru
  • 1 rok praxe s obsluhou vstřikovacích lisů (podmínkou)
  • manuálně zručnou osobu
  • ochotu pracovat na směny
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilně se rozvíjející společnosti
  • Firemní akce
  • Po roce týden dovolené navíc
  • Občerstvení na pracovišti, příspěvek na stravování
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

  • Místo výkonu práce: okres Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.