STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRO

26000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Nevadí vám pracovat na směny? Jste manuálně zruční a vyznáte se v technické dokumentaci? Obor elektrotechniky pro vás není cizí? Tak neváhejte, zašlete nám svůj životopis a staňte se novou posilou našeho týmu. Mezinárodní výrobní společnost se sídlem na Jičínsku hledá nového kolegu na pozici: STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRO

Pracovní náplň

  • opravy a údržba strojů (běžné i preventivní)
  • práce se technickou dokumentací
  • testování funkčnosti strojů a zřízení
  • odhalování závad a případné opravy
  • evidence provedených oprav a jejich výsledků

Co požadujeme?

  • min. SOU vzdělání technického zaměření
  • vyhlášku č. 50/1978 Sb. – min. § 5 (podmínkou)
  • znalost technické dokumentace
  • orientaci v technických normách
  • ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • nadstandartní počet dní dovolené
  • bonusy
  • občerstvení na pracovišti
  • možnost dalšího vzdělávání a zdokonalování
  • rodinné firemní prostředí

  • místo výkonu práce: okres Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.