INŽENÝR KVALITY S AJ

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Zajímá Vás oblast kvality v automotive sektoru, kde můžete plně využít své znalosti cizího jazyka a komunikačních dovedností v rámci globálně působící firmy? Máte zkušenosti s řízením jakosti v rámci norem používaných v automotive průmyslu či strojírenském backgroundu? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis na pozici: INŽENÝR KVALITY S AJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • plánování a řízení zákaznické kvality u svěřených projektů
  • řešení zákaznických požadavků, neshod a reklamací, denní komunikace v cizím jazyce
  • koordinace nabíhání nových výrob a vzorkování
  • vyhodnocování zákaznické kvality a zpracování dokumentace
  • aplikace nástrojů a metod řízení jakosti (FMEA, PPAP, APQP)

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • znalost metod kvality (FMEA, APQP, PPAP, 8D atd.)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, druhý jazyk výhodou
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • výhodou znalost automotive norem (IATF16949, ISO9001, ISO14001)

Co nabízíme?

  • zázemí zavedené mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení s možností získání bonusů
  • 13. plat
  • možnost kariérního růstu a osobního rozvoje
  • příspěvek na stravování
  • využití anglického či německého jazyka
  • flexibilní pracovní dobu
  • pořádání sportovních a firemních akcí

    Místo výkonu práce: Olomoucko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.