INŽENÝR KVALITY VZORKŮ

Neaktivní nabídka

35000 - 38000 Kč

Máte vyjednávací schopnosti a praxi v oblasti automobilového průmyslu? Chcete se stát součástí společnosti, která má závody po celém světě? Pak jste právě Vy osoba, kterou hledáme. Určitě neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní automobilová společnost hledá do svých řad posilu na pozici: INŽENÝR KVALITY VZORKŮ (35.000 – 38.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Ověřování technických požadavků zákazníků
  • Zajištění testování vzorků v laboratořích
  • Stanovení předběžných nákladů na zkoušku
  • Zpracování dokumentace FMEA
  • Zajištění zkoušek dle plánu (interních i externích)
  • Komunikace s konstrukčním oddělením

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém odvětví
  • Praxi v oblasti kvality, technologie nebo vzorkování
  • Orientace v oblasti kvality v automotive – výhodou
  • Anglický/německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Vyjednávací schopnosti, představivost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • Možnost profesního růstu
  • Odměny za pracovní a životní jubilea
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Prostor pro uplatnění nápadů
  • Místo výkonu: Liberec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!