REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

mzdové ohodnocení

Jihlava

Rádi komunikujete s lidme? Máte zkušenosti s administrativou nebo zákaznickým servisem? Chcete ve svém zaměstnání denně využívat anglický nebo německý jazyk? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá novou posilu na pozici: REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace v anglickém nebo německém jazyce na denní bázi
  • tvorba cenových nabídek
  • zpracování objednávek a zadávání do interního systému
  • úzká spolupráce s oddělením logistiky, výroby aj.
  • dohled nad realizací zakázky

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ zvdělání
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka - nutností
  • praxi ve výrobní společnosti - výhodou
  • znalost MS Excel (kontingeční tabulky)
  • pečlivého a spolehlivého člověka

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v mezinárodní výrobní společnosti
  • měsíční bonusy
  • stravování ve vlastní jídelně
  • zdravotní dovolenou
  • docházkový bonus
  • zvýhodněné mobilní služby
  • podporu vzdělávání a osobního rozvoje
  • trainee programy na míru
  • místo výkonu: Jihlava