OPERÁTOR SOUSTRUHU

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Umíte obsluhovat klasické soustruhy typu SU63, SU80 nebo SV18? Máte související znalosti používání měřidel? Chcete pracovat ve společnost s tradicí a světovým renomé? Nevadí se Vám přestěhovat a využít plně placeného ubytování v pěkném penzionu? Už na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná mezinárodní společnost hledá nové parťáky pro pozici: OPERÁTOR SOUSTRUHU

Pracovní náplň

  • Soustružení dle technického postupu a výkresu
  • Měření a kontrola rozměrů vyráběného dílce
  • Obsluha manipulační techniky
  • Drobné dokončovací práce

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Alespoň školní zkušenosti s obráběním (nerezavějící oceli velkou výhodou)
  • Znalosti základních měřidel a čtení technické dokumentace
  • Manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Nadstandardní mzdové podmínky
  • Možnost plně hrazeného ubytování
  • Čisté a klimatizované pracovní prostředí
  • Přátelské kolegy

  • Místo výkonu práce: Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!