SERVISNÍ TECHNIK ELEKTRO

Neaktivní nabídka

34000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte zkušenosti s prací servisního technika? Jste zvyklý na pravidelné servisní výjezdy? Máte elektro vzdělání a platnou vyhlášku č. 50/1978? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Úspěšná česká společnost hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici: SERVISNÍ TECHNIK ELEKTRO (34-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Provádění servisu chladicích jednotek
  • Kalkulace servisních prací
  • Zajišťování náhradních dílů
  • Poradenství zákazníkům a servisním partnerům
  • Provádění školení zákazníků
  • Účast na vývoji chladicích jednotek

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru elektrotechniky
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6
  • Anglický jazyk slovem i písmem - podmínkou
  • Pokročilou znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochotu cestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • Celkové zaškolení v oboru
  • Stravenky
  • Pracovní cesty do zahraničí
  • Odměny za zlepšovací návrhy
  • Možnost využítí cizích jazyků v zahraničí
  • Příjemné pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.