KONSTRUKTÉR PRŮMYSLOVÝCH STROJŮ

Máte vystudované vzdělání technického směru? Baví Vás konstruování a chcete pracovat na projektech s nejmodernějšími technologiemi? Orientujete se v technické dokumentaci a toužíte po změně prostředí? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Společnost vyvíjející technologické procesy pro klienty z automobilového průmyslu přijme nového kolegu na pozici: KONSTRUKTÉR PRŮMYSLOVÝCH STROJŮ

Pracovní náplň

  • Samostatné konstruování systémů
  • Zpracování technické dokumentace
  • Možnost podílet se na životním cyklu projektu
  • Úzká spolupráce s ostatními členy týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • Znalost programu SolidWorks - výhodou
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Penzijní připojištění, příspěvek na stravování
  • Možnost profesního a osobnostního růstu
  • Jazykové kurzy v sídle společnosti

  • Místo výkonu: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!