KONSTRUKTÉR – ABSOLVENT VŠ

Jsi absolvent VŠ technického směru? Baví tě konstrukce a rád by ses podílel na projektech pro společnosti z automobilového průmyslu? Chceš nastartovat kariéru v silné a zdravé společnosti, která je uznávaná nejen na domácím, ale i na zahraničním trhu? Pokud ano, tak se chop této jedinečné příležitosti a zašli nám svůj životopis! Ryze česká společnost, zajišťující služby pro automatizaci technologických procesů, přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: KONSTRUKTÉR – ABSOLVENT VŠ

Pracovní náplň

  • Samostatné konstruování strojů
  • Zpracování technické dokumentace
  • Spolupráce s ostatními členy týmu
  • Kontrola realizace projektu

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Praxi s programem AutoCAD/SolidWorks
  • Zkušenosti s konstrukcí strojů – výhodou
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč
  • Jazykové kurzy přímo v sídle společnosti
  • Možnost profesní a osobnostního růstu
  • Osobitý a rodinný přístup ze strany společnosti

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!