KOORDINÁTOR VE SKLADU

Neaktivní nabídka

26000 - 29000 Kč

Chcete využít své zkušenosti s logistikou v mezinárodní výrobní společnosti? Domluvíte se anglicky ve svém oboru? Poté hledáme právě vás.

Pracovní náplň

  • zajištění přepravy
  • komunikace s dopravci
  • administrativní činnost při expedici a přejímce výrobků
  • kontrola dat v systému SAP

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • pokročilou znalost AJ (e-mail, telefonát)
  • ochotu pracovat na dvě směny (ranní a odpolední)
  • praxi v logistice či dopravě
  • pečlivost a aktivní přístup
  • stresovou odolnost

Co nabízíme?

  • uplatnění v mezinárodní stabilní společnosti
  • lákavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů odpočinku
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • firemní stravování (výběr z 8 jídel)
  • výhodný telefonní tarif pro Vás a Vaše blízké
  • dobrou dopravní dostupnost

  • místo výkonu práce: okres Pardubice