TECHNICKÝ OBCHODNÍK HOME OFFICE - SLOVENSKO

mzdové ohodnocení

Slovensko

Jste komunikativní osobnost, která má cit pro obchod? Chcete si ovlivňovat výši vlastního výdělku? Preferujete práci formou home office? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Česká obchodní společnost hledá novou posilu na pracovní pozici TECHNICKÝ OBCHODNÍK HOME OFFICE - SLOVENSKO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče o svěřený region
  • prodej průmyslových těsnění
  • KAM/akvizice, poměr 80/20
  • budování vztahů se zákazníky
  • nákup potřebných komponent

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření - podmínkou
  • znalost práce na PC, především MS Excel
  • praxi na obdobné pozici vítána
  • ochotu cestovat
  • loajálního a spolehlivého člověka

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí v dynamicky se rozvíjejí společnosti
  • home office
  • firemní automobil pro soukromé účely
  • stravenky
  • odborné vzdělávání
  • profesní růst a osobní rozvoj
  • místo výkonu práce: střední Slovensko