TECHNICKO-ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Rozumíte technice a rád byste pracoval pro českou společnost, která si váží svých zaměstnanců? Nemáte potřebnou praxi, ale rád byste měl zajímavou práci? Pokud zní Vaše odpověď ANO, tak se chopte této pracovní příležitosti a zašlete svůj životopis! Úspěšná společnost hledá šikovného kolegu/kolegyni do svého týmu, na pozici: TECHNICKO-ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK (26 - 30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce na projektech
  • Administrativní práce
  • Komunikace s dalšími odděleními a zákazníky
  • Občasné cestování
  • Technické poradenství zákazníkům

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání, elektro zaměření - výhodou
  • Zkušenosti s komunikací se zákazníky - výhodou
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost MS Office
  • Zodpovědného a pečlivého člověka

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Perspektivní práci
  • Závodní stravování
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo výkonu práce: Brno-město

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.