ÚDRŽBÁŘ VÝROBNÍCH LINEK

Neaktivní nabídka

27000 - 30000 Kč

Máte vystudovanou střední školu se zaměřením na elektro? Baví vás opravovat stroje a různá jiná zařízení? Hledáte práci v mezinárodní společnosti? Nevadí vám, že budete pracovat za nepřetržitého provozu? Ozvěte se mi a zjistíme vaše možnosti! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Pardubickém kraji, hledá do svých řad posilu na pozici: ÚDRŽBÁŘ VÝROBNÍCH LINEK

Pracovní náplň

  • pravidelná údržba a servis výrobních linek
  • spolupráce s výrobou a kvalitou
  • práce dle technické dokumentace
  • odstranění chyb z výrobního procesu

Co požadujeme?

  • vzdělání v elektro oboru
  • vyhlášku č. 50/1978 Sb., §5
  • uživatelskou znalost MS Office
  • manuální zručnost, pečlivost a flexibilitu
  • ŘP skupiny B – aktivního řidiče

Co nabízíme?

  • moderní prostředí a technologie
  • 5 týdnů dovolené
  • čisté prostředí
  • zvýhodněné ceny elektroniky
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění

  • místo výkonu práce: okres Pardubice