MISTR LAKOVNY

25000 - 30000 Kč

Baví Vás lakování a zajímá Vás práce v lakovně? Chcete vést vlastní tým? Máte průkaz VZV? Nevadí Vám pracovat ve směnném provozu? Jste to vy, koho hledáme! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Libereckém kraji, hledá posilu na pozici: MISTR LAKOVNY

Pracovní náplň

  • Organizace chodu práškové lakovny
  • Vedení 15 podřízených
  • Rozdělení práce a úkolů
  • Výběr nových zaměstnanců a jejich zaškolení

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Platný průkaz VZV - výhodou
  • Zkušenosti s vedením týmu - výhodou
  • Ochotu pracovat na směny
  • Samostatnost, pečlivost, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 dní dovolené nad rámec zákona
  • Příspěvky na sport, rekreace
  • Bonusy a prémie za docházku nebo inovace
  • Závodní stravování
  • Výhodné mobilní tarify

  • Místo výkonu práce: okres Liberec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.