SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Neaktivní nabídka

26000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-západ

Máš blízko k technice nebo jsi absolventem ekonomického oboru? Chceš denně komunikovat v angličtině a osobnostně i profesně růst? Orientuješ se v MS Excel a máš již předchozí zkušenosti s plánováním výroby? Pak je tahle pozice přesně Tebe! Světově uznávaná strojírenská společnost hledá kolegu na pozici: SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY (26.000 Kč)

Pracovní náplň

  • podílet se na tvorbě plánů výroby
  • účast na projektech, specifikace detailů plánování
  • hlídání termínů
  • spolupráce nejen s výrobou, ale napříč celou společností
  • denní práce s daty v MS Excel

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (ideálně ekonomický směr)
  • zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou
  • pokročilý MS Excel (vlookup funkce, kontingenční tabulky atd.)
  • komunikativní znalost angličtiny
  • samostatnost, analytické myšlení, proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • prostředí úspěšné mezinárodně uznávané společnosti
  • osobnostní i profesní růst
  • každodenní využití anglického jazyka
  • dovolená navíc
  • možnost úpravy pracovní doby
  • příspěvky na životní/penzijní připojištění
  • termín nástupu: IHNED
  • vhodné pro ABSOLVENTY
  • místo výkonu práce: 20 minut od Prahy