SAMOSTATNÝ PERSONALISTA

Neaktivní nabídka

až 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte minimálně 3leté zkušenosti z výrobní společnosti a dokážete obsáhnout veškeré personální úkony od A až do Z? Hovoříte dobře anglickým jazykem a umíte jej bezproblémů používat v ústní i písemné formě? Pak se pro více informací na nás neváhejte obrátit!!! Výrobní společnost se zahraniční centrálou pro svůj závod v Plzni hledá SAMOSTATNÉHO PERSONALISTU.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řízení HR procesů a projektů v rámci společnosti
  • nábor zaměstnanců, správa veškeré dokumentace
  • odměňování zaměstnanců, benefity, strategie vzdělávání zaměstnanců
  • zpracování podkladů pro mzdy
  • meetingy, reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. 3letou praxi na obdobné pozici
  • dobrou znalost zákoníku práce a všech procesů v personalistice
  • min. středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • samostatnost, prozákaznický přístup, týmový duch a flexibilitu

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • samostatnou, ale náročnou práci s možností seberalizace
  • zajímavé finanční ohodnocení včetně měsíčního bonusu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené, Sick days
  • závodní stravování zdarma

  • lokalita Plzeň