ÚDRŽBÁŘ STROJŮ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Hledáte nové zaměstnání v Brně? Rozumíte diagnostice a údržbě elektrozařízení? Máte znalost PLC systémů a zájem pracovat v úspěšné a dynamické společnosti? Pak jste pro nás ideální kandidát! Mezinárodní, stabilní společnost hledá kandidáta na pozici: ÚDRŽBÁŘ VÝROBNÍCH STROJŮ (25 - 35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Diagnostika a údržba automatických strojů
  • Opravy a servis na úrovni elektro
  • Záznamy provedených oprav a prohlídek
  • Komunikace v anglickém jazyce s kolegy
  • Práce na 2 směny

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Praxi min. 2 roky na obdobné pozici ve výrobě
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 §6
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni podmínkou
  • Zodpovědnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Zajímavé finanční benefity
  • Příspěvky na stravování
  • Teambuildingové akce
  • Moderní pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Brno