ÚDRŽBÁŘ CNC OBRÁBĚCÍCH STROJŮ

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

Jste manuálně zruční? Máte min. SOU vzdělání technického směru? Alespoň 1 rok praxe v oblasti údržby a servisu? Odpověděli jste na všechny otázky ano? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis. Společnost s mezinárodní působností zabývající se výrobou strojů hledá vhodnou posilu na pozici: ÚDRŽBÁŘ CNC OBRÁBĚCÍCH STROJŮ

Pracovní náplň

  • Pravidelná preventivní údržba CNC obráběcích strojů
  • Opravy CNC obráběcích strojů
  • Práce s technickými výkresy
  • Komunikace s technickým oddělením

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru (výhodou elektro)
  • Praxi v oblasti údržby a servisu alespoň 1 rok
  • Manuální zručnost
  • Technické myšlení
  • Flexibilitu

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Roční bonus
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dovolenou navíc
  • Zaměstnanecký program pro výhodné telefonování
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí