MARKETINGOVÝ ANALYTIK FMCG Praha

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Baví Vás práce s čísly a zároveň se chcete věnovat sledování aktuálních trendů na trhu FMCG? Máte pokročilý MS Excel a výborné prezentační dovednosti, které zúročíte před managementem? Chcete se podílet na zajímavých projektech? Pak hledáme právě Vás! Významná obchodní společnost se silným jménem na trhu hledá posilu do svého týmu na pozici: MARKETINGOVÝ ANALYTIK FMCG Praha (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • sledování trhu, analýza slabin / příležitostí, návrhy na zlepšení
  • monitoring konkurence
  • prezentace výsledků analýz vedení společnosti
  • denní využití MS Excel (tabulky, makra atd.) a PowerPointu
  • podílení se na různých projektech (mezinárodních)
  • spolupráce s výzkumnými agenturami (práce s daty)

Co požadujeme?

  • zájem o oblast FMCG
  • praxi na obdobné pozici (marketing, analýzy, práce s daty)
  • výbornou znalost MS Excel (znalost maker výhodou)
  • středně pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka
  • výborné prezentační dovednosti, samostatnost, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu
  • zvýhodněné stravování
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • svozovou dopravu z metra C
  • možnost nástupu: IHNED/po dohodě
  • místo výkonu: JV od Prahy