MANAŽER NÁKUPU A LOGISTIKY

Neaktivní nabídka

od 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Dobře se orientujete v oblasti nákupu a logistiky? Máte zkušenosti s nákupem obalového materiálu? Bez problému se domluvíte anglicky nebo německy a rádi komunikujete s lidmi? Jste zodpovědní a manažersky schopní? Ano? V tom případě hledáme právě Vás, napište nám! Úspěšná společnost působící v oblasti potravinářství hledá posilu na pozici: MANAŽER NÁKUPU A LOGISTIKY (OD 40 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za nákup surovin a obalového materiálu
  • zajištění provozu skladů a logistiky, přehled o stavu zásob
  • vedení týmu podřízených pracovníků
  • úzká spolupráce a komunikace se zahraniční pobočkou
  • sledování nových trendů a novinek na trhu

Co požadujeme?

  • prokazatelnou víceletou praxi z oblasti nákupu
  • zkušenosti s vedením podřízených pracovníků
  • znalost anglického ANEBO německého jazyka na pokročilé úrovni (min. B2)
  • znalost skladového hospodářství a zkušenosti s logistikou
  • komunikativnost, výborné prezentační dovednosti a proaktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • příjemné prostředí menší společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu, 13. a 14. plat
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj, okres Hodonín