VÝROBNÍ INŽENÝR - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Jste absolventem vysoké školy v oboru strojírenských technologií, nebo jste již pracoval jako technolog? Zajímá Vás oblast automotive a nebojíte se občas použít cizí jazyk? Rád byste nabyl zkušeností a praxe v super výrobní společnosti? Pak máme příležitost právě pro VÁS! Nadnárodní automotive společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: VÝROBNÍ INŽENÝR (35-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Spolupráce s projektovými týmy v oblasti efektivity výroby, zmetkovosti a štíhlé výroby
  • Řešení problémů ve výrobě a aplikace nápravných opatření
  • Nastavování pracovních parametrů výroby
  • Vyřizování objednávek nových zařízení, reklamace
  • Zpracování reportů a výrobní dokumentace
  • Řešení projektů Six Sigma, zavádění změn v sérii

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Angličtina/němčina na komunikativní úrovni
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Zkušenost z automotive - výhodou
  • Orientace v pojmech 5S, Lean, Six Sigma, APQP, FMEA
  • Učenlivost, odpovědnost a zapálení pro věc

Co nabízíme?

  • 1 týden dovolené navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Zkrácená pracovní doba na 37,5h
  • Adaptační plán a přidělení mentora
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Podpora vzdělávání, školení a kurzy
  • Roční a věrnostní finanční bonusy
  • Firemní akce
  • Závodní lékař přímo ve společnosti
  • Výběr z několika dotovaných teplých jídel a firemní kantýna s širokým sortimentem
  • Možnost vertikálního i horizontálního postupu v rámci společnosti
  • Možnost seberealizace
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti

  • Místo výkonu práce: Praha - východ
  • Nástup: ihned

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.