PROJEKTANT STAVEB JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Obchodní společnost ŠTARHA ENGINNERING se zabívá projekční čiností zejména v oblastech bydlení a služeb.

Pracovní náplň

  • Zpracování návrhů projekčních studií
  • Příprava projektové dokumentace a veškerých souvisejících podkladů
  • Komunikace s dalšími odborníky a investory na stavbách
  • Provádění předprojektových a projektových prací, obhlídky staveb
  • Spolupráce s ostatními odděleními v rámci firmy
  • Účast na kontrolních dnech, konzultačních poradách

Co požadujeme?

  • VŠ technické vzdělání – ideálně obor Pozemní stavitelství
  • Práce je vhodná i pro absolventa, praxi velmi uvítáme
  • Znalost práce na PC – AutoCAD, MS Office
  • Znalost anglického / německého jazyka výhodou
  • Komunikativnost, technické myšlení, zodpovědnost a spolehlivost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zdravotní způsobilost pro výkon práce projektanta

Co nabízíme?

  • Získání výborných zkušeností z praxe oboru projektování staveb
  • Práci v mladém a příjemném kolektivu, který ochotně poradí a proškolí nového kolegu/kolegyni
  • Služební mobilní telefon, PC pro výkon práce
  • Práci na zajímavých projektech pro velké investory v ČR
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu a vzdělávání
  • Dobrá dostupnost MHD i z centra Brna
  • Plat (25000 - 40000)

    Kuřim, Tyršova 82/32, 664 34, Kuřim
    Tel.: +420 775 307 291
    Email: starha@starha.eu

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu fialova@acjobs.cz.