ŠANCE PRO ABSOLVENTY VE STROJÍRENSTÍ S AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Jablonec nad Nisou

Jsi absolventem ve strojírenství? Komunikuješ dobře a rád v angličtině? Práce na počítači pro Tebe není problém? Odpověděl jsi třikrát ano? – Pak hledáme právě Tebe. Stabilní česká společnost v oblasti strojírenství hledá posilu do svého týmu na pozici: LOGISTIK VE STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • Zajištění zásobování divize
  • Zpracování objednávek a minimalizace vstupních cen materiálů
  • Výběr a udržování vztahu s dodavateli
  • Příprava návrhů kupních smluv
  • Zpracování kvantitativních zápisů o vadách dodaného zboží
  • Kontrola průvodní dokumentace a odběratelských cen
  • Vyřizování běžné administrativy spojené s vedením skladových zásob a korespondence

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání zaměřené na strojírenství
  • Dobrou komunikaci v anglickém jazyce (denní využití při komunikaci s dodavateli a odběrateli)
  • Znalost německého jazyka výhodou
  • Znalost práce s PC (produktová sada MS Office)
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost za svěřenou práci

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravné (stravenky, příspěvek na kávu)
  • Za každý odpracovaný rok jeden den dovolené navíc (max. 5 týdnů)
  • Tři dny zdravotního volna
  • Zvýhodněné volání od O2 Family
  • Zvýhodněné bankovní produkty (Komerční banka, UniCredit Bank, Raiffeisenbank)

  • Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou