PROJEKTOVÝ SPECIALISTA JUNIOR

Neaktivní nabídka

250000 - 35000 Kč

Chcete se realizovat v oboru stavebnictví a láká Vás získat další nové zkušenosti ve specializovaném odvětví stavebnictví? Vyjednávání a komunikace s novými zákazníky i státními orgány by Vám nečinily problémy? Pokud máte chuť se něco nového naučit, pojďte to zkusit s námi a zašlete nám svůj životopis. Stavební společnost se specializací na ozdravování vlhých prostor a další speciální produkty hledá do svého týmu odborníka na pozici: PROJEKTOVÝ SPECIALISTA JUNIOR (25 000 - 35 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za celý proces přiděleného či Vámi získaného projektu
  • Zpracovávání potřebné projektové dokumentace
  • Příprava všech potřebných dokumentů a komunikace s úřady, zákazníky a investory
  • Péče o svěřené projekty, ale i podílení se na akviziční činnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti s celým procesem realizace stavby od A až do Z
  • Ovládání programů ArchiCAD nebo AutoCAD
  • Zkušenosti s vyjednáváním a komunikací se zadavateli, státní správou i kolegy
  • Autorizační razítko k dané činnosti
  • Samostatného a snaživého jedince

Co nabízíme?

  • Motivující práci pro společnost, která je odborníkem ve svém oboru
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Odborné vzdělávání a možnost rozvoje na vysoké úrovni
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní telefon, notebook

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj