OBCHODNÍ REFERENT - OKRES ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Chcete se realizovat ve stabilní výrobí společnosti na trhu? Máte angličtinu na pokročilé úrovni? Umíte pracovat pod tlakem? Máte praxi alespoň 4 roky v marketingu nebo salesu? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Výrobní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici OBCHODNÍ REFERENT - OKRES ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zadávání dat pro zákazníky (kapacity, požadavky na expedici, průzkumy..)
  • řešení nesrovnalostí objednávek
  • spolupráce s ostatními odděleními napříč společností
  • postupné převzetí některých zákazníků
  • pomoc při sestavování prognóz

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • pokročilou znalost anglického jazyka - podmínkou
  • praxi 4 roky v salesu, marketingu nebo projektovém managementu
  • pokročilou znalost MS Excel
  • člověka, který je týmový hráč

Co nabízíme?

  • rozmanitá práce v korporátní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • 13. mzda
  • flexibilní pracovní doba
  • místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou