ELEKTRO PROJEKTANT - PRAHA - VÝCHOD (33 - 43.000 KČ)

Neaktivní nabídka

33000 - 43000 Kč

Máte již povědomí o problematice projektování elektro? Co takhle zkusit projektovat čerpací stanice? Zahoďte všechny strachy a nejistoty a spojte svou budoucnost se prosperující stabilní společností. Zašlete mi svůj životopis. Největší prodejce CNG v České republice hledá posilu na pozici: ELEKTRO PROJEKTANT - PRAHA - VÝCHOD (33 - 43.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • elektro projektování čerpacích stanic
  • vyhotovení elektro výkresů v AutoCAD
  • administrativní zaštítění projektů
  • kompletace projektové dokumentace
  • komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. 2 roky praxe na pozici projektanta
  • dobrá znalost AutoCAD, ideálně Revit
  • vyhlášku č. 50/1978 Sb., ideálně paragraf 10 (možnost 7 s doděláním na 10)
  • samostatnost, komunikativnost, týmového ducha

Co nabízíme?

  • dlouhodobé zaměstnání
  • týden dovolené navíc
  • férové finanční ohodnocení
  • možnost osobního i profesního růstu
  • prostor pro seberealizaci
  • dotované stravování
  • lokalita: Praha - východ