PAYROLL ACCOUNTANT JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Rokycany

Máte zkušenosti se zpracováním mezd ve výrobní společnosti? A chcete se v této oblasti zdokonalit? Zašlete nám svůj životopis! Pro zahraniční automotive společnost obsazujeme pracovní pozici: PAYROLL ACCOUNTANT JUNIOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování podkladů ke mzdám (PN, OČR, pracovní i nepracovní úrazy, atd.)
  • přihlašování a odhlašování zaměstnanců na ZP, OSSZ, ÚP
  • příprava pracovních smluv a mzdových výměrů
  • příprava dokumentace při ukončení pracovního poměru
  • plánování zdravotních prohlídek zaměstnanců
  • zpracování ročního zúčtování daní
  • obsluha docházkového systému

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní společnosti (směnný provoz)
  • alespoň uživatelskou znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • výhodou znalost anglického nebo německého jazyka

Co nabízíme?

  • prémie za kompletní docházku v měsíci
  • bonus při pracovním výročí
  • příspěvek na dojíždění
  • dovolenou navíc dle odpracovaných let
  • stabilní práci v mezinárodní společnosti
  • možnost smlouvy na dobu neurčitou

  • místo výkonu práce: Rokycany a okolí