ZÁKAZNICKÁ PODPORA PRODEJE

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Můžete nabídnout zkušenosti z oblasti zákaznické podpory? Výborně se domluvíte písemně i ústně anglicky? Hledáte zaměstnavatele, který Vám nabídne nejen zajímavou práci, ale i příjemný kolektiv a spoustu zajímavých zaměstnaneckých benefitů? Chcete pracovat pro společnost, která si svých zaměstnanců váží? Potom pro Vás máme tip! Významná mezinárodní společnost, která má rozhodně co nabídnout, hledá nyní do svého týmu posilu na pozici: ZÁKAZNICKÁ PODPORA PRODEJE

Pracovní náplň

  • zpracování objednávek do systému SAP
  • komunikace se zahraničním zákazníky
  • aktivní využívání anglického jazyka slovem i písmem
  • kontrola a evidence objednávek
  • příprava reportů a kontrola včasných plateb

Co požadujeme?

  • zkušenosti se zákaznickou podporou prodeje PODMÍNKOU
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem a písmem
  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně v oboru obchod/ekonomika
  • pečlivost, komunikativnost a týmové cítění
  • znalost práce v SAP VÝHODOU

Co nabízíme?

  • velmi příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • odpovídající finanční ohodnocení + čtvrtletní odměny
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na rekreaci
  • firemní akce a zajímavé motivační soutěže
  • nástup možný IHNED
  • místo pracoviště: Ústecký kraj, okres Litoměřice