Wintel Server Administrator

mzdové ohodnocení

Brno - město

Baví Vás řešení incidentů a komunikace v rámci týmu? Vyznáte se ve Wintel serverech a jejich správě? Máte zkušenosti s Active Directory a angličtina Vám není cizí? Pak nevávejte a reagujte na tento inzerát!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Administrace a troubleshooting serverů na platformě Windows 2008/2012
  • Správa windows clusterů, aktualizace operačního systému
  • Monitoring, řešení problémů a implementace schválených řešení v nových lokalitách
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oblasti IT
  • Administrace serverových produktů Microsoft Windows
  • Všeobecná znalost Active Directory a doménového prostředí
  • Angličtina na pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • Práci v příjemném prostředí mezinárodní společnosti
  • Pět týdnů dovolené
  • Možnost jazykových kurzů
  • Zajímavé finanční ohodnocení

  • Místo výkonu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.