ANALYTIK FMCG s AJ Praha

Neaktivní nabídka

38000 - 48000 Kč

Hledáš novou výzvu? Máš pokročilý Excel a práce s čísly je Tvou doménou? Jsi schopný/á prezentovat své výsledky a dokážeš to případně i v anglickém jazyce? Pak je tato pozice právě pro Tebe! Úspěšná obchodní společnost hledá kolegu do týmu na pozici: ANALYTIK FMCG s AJ Praha (38-48.000 Kč)

Pracovní náplň

  • provádění analýz sortimentu zboží na trhu
  • identifikace příležitostí / slabin společnosti ve vztahu ke konkurenci
  • práce v MS Excel, PowerPoint, interní databázi
  • prezentace zjištěných výsledků vedení společnosti
  • účast na projektech (tuzemských / zahraničních)

Co požadujeme?

  • praxi na podobné pozici velkou výhodou
  • skvělou znalost MS Office, zejména Excel
  • komunikativní úroveň anglického nebo německého jazyka
  • zodpovědnost, soběstačnost, analytické a prezentační dovednosti

Co nabízíme?

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvky na stravování
  • příspěvek na vzdělání (jazykové kurzy)
  • svozovou dopravu z metra C
  • možnost nástupu: IHNED/po dohodě
  • místo výkonu: Praha JV