SERVISNÍ TECHNIK - TECHNOLOGICKÉ CELKY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Hledáte práci na pozici SERVISNÍ TECHNIK? Máte zkušenosti i s náročnější údržbou a servisem výrobních zařízení? Chtěli byste pracovat u prosperující společnosti? Pak nečekejte a pošlete nám životopis ještě dnes! Prestižní společnost hledá do svého servisního týmu nového kolegu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK - TECHNOLOGICKÉ CELKY

Pracovní náplň

  • servisní zásahy + instalace nových zařízení
  • preventivní údržby strojů, střední a generální opravy
  • dohled nad realizací nebo rekonstrukcí technologických celků
  • časté služební cesty k zákazníkům v rámci tuzemska i zahraničí (min. 2 týdny/měsíc)
  • zajištění školení na obsluhu a provoz
  • zpracování odborné agendy a příprava protokolů

Co požadujeme?

  • min. SŠ - technický obor (strojní nebo elektro)
  • zkušenosti se servisem výrobních zařízení a strojů podmínkou!!!
  • zručnost, aktivní přístup k práci, odolnost a flexibilitu
  • schopnost organizace a práce pod tlakem
  • ŘP skupiny B, ochotu cestovat do zahraničí
  • znalost AJ velkou výhodou
  • bydliště v rámci Jihomoravského a Olomouckého kraje
  • CV ve Wordu a s fotografií

Co nabízíme?

  • motivující mzdové ohodnocení (fix + diety a půlroční prémie)
  • automobil i k soukromým účelům
  • zázemí prestižní společnosti - jedničky na trhu!!!
  • stravenky
  • jazykové vzdělávání
  • nástup: možný ihned či dohodou
  • sídlo společnosti Brno