TECHNICKÝ ŘEDITEL – ELEKTROENERGETIKA

Neaktivní nabídka

50000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte praxi na pozici technického ředitele v elektroenergetice? Pojmy jako projekt, rozvaděč, aplikační SW, vizualizace a montáž Vám nejsou cizí? Umíte si prosadit své, motivovat tým a zároveň neztratit dobrou náladu a nadhled? Mluvíte alespoň trochu anglicky? Hledáte neformální pracovní prostředí, zajímavou firemní kulturu, volnost v rozhodování a neomezené možnosti při realizaci svých nápadů? Našli jste to, co hledáte! Česká společnost, která se zabývá řešeními v MaR hledá novou posilu na pozici: TECHNICKÝ ŘEDITEL – ELEKTROENERGETIKA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení technického týmu – řízení, plánování, nastavení procesů, operativa
  • Tvorba a kontrola technologických, pracovních a kontrolních postupů
  • Vedení zakázek a jejich realizace
  • Pravidelné analýzy pro optimalizaci nákladů, kvality
  • Koordinace technických týmů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro/energo
  • Praxi na podobné pozici, min. 5 let
  • Zkušenosti s řízením zakázek v MaR – spolupráce s elektrárnami
  • Alespoň mírně pokročilou znalost angličtiny
  • Důslednost, osobnost s přirozenou autoritou, samostatnost, pečlivost a odolnost vůči stresu
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme?

  • Zázemí v přátelském a neformálním kolektivu
  • Relativně volnou pracovní dobu
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Firemní akce
  • Placené volno mezi svátky

  • Místo výkonu práce: okres Pardubice