IT SUPERVISOR

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Patří mezi Vaše silné stránky analytické myšlení a orientace v IT oblasti? Chcete se podílet na úspěchu dynamické a ambiciózní mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Pošlete nám svůj životopis ještě dnes. IT SUPERVISOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • implementace a testování SW, HW a systému automatizací
  • instalace a konfigurace řídících řešení specifických dle daného projektu
  • realizace workshopů, školení, supervize
  • poskytování poradenství a komunikace se zákazníky a sesterskými společnostmi
  • sporadické cestování po celém světě (doba trvání 1 – 2 týdny)

Co požadujeme?

  • odborná nebo technická VŠ v oblasti logistika, automatizační technika nebo informatika
  • komunikativní znalost anglického jazyka, němčina výhodou
  • zkušenost s projektovým řízením výhodou
  • zkušenosti se síťovými technologiemi (TCP/IP, Switch, Firewall)
  • analytické myšlení a strukturované jednání

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • flexibilní pracovní doba
  • náborový příspěvek 10000 Kč
  • dotované jazykové kurzy
  • příspěvek na dojíždění až 2800 Kč (dle km od trvalého bydliště)
  • zvýhodněný telefonní tarif
  • 5 dní dovolené nad rámec zákona

    Místo výkonu práce: Olomoucký kraj