PROCESNÍ SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Jste zkušený procesní inženýr kovaný v automotive prostředí? Máte chuť se dále rozvíjet a podílet se přímo na vývoji nových technologických procesů, zažít novou výzvu? Chcete být součástí silné společnosti? Pak nám neváhejte zaslat životopis! Nadnárodní výrobní společnost hledá kolegu na pozici: PROCESNÍ SPECIALISTA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Podpora a zlepšování technologických procesů a toku materiálu
  • Analýza pracovních cyklů a normování výroby
  • Zavádění nových výrobků do sériové výroby
  • Vypracovávání technické dokumentace k procesům a pFMEA
  • Kontakt s aplikačními inženýry, dodavateli technologií a produkt manažery

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Znalosti zásad štíhlé výroby v automotive standardu
  • Uživatelskou znalost SAPu
  • Technickou zdatnost, dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zázemí úspěšné a rostoucí společnosti
  • Firemní kurzy
  • Možnost práce z domu

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!