OBSLUHA LISU - JUNIOR

Neaktivní nabídka

21000 - 30000 Kč

Jste technický typ a nevadí Vám práce ve třísměnném provozu? Máte strojírenské vzdělání a chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Pak hledáme právě Vás! Zahraniční výrobní společnost hledá nové kandidáty na pozici: OBSLUHA LISU – JUNIOR (21-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • obsluha a seřízení strojů
  • měření přesnosti seřízení
  • namátková kontrola kvality
  • práce s technickou dokumentací
  • dodržovat pravidla bezpečnosti práce

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického zaměření
  • praxi seřizovače či na obdobné pozici - výhodou
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • orientaci v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • zázemí silné společnosti
  • kariérní růst
  • docházkový bonus
  • možnost pracovat i přesčasy
  • příspěvek na stravování a dopravu

  • místo výkonu práce: hranice Jihomoravského kraje a Vysočiny

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.