ÚČETNÍ - EKONOM

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste samostatná a spolehlivá osobnost? Máte již zkušenosti s účetnictvím? Menší stavební společnost přijme do svého kolektivu kolegu na pozici: ÚČETNÍ - EKONOM (25 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení podvojného účetnictví společnosti
  • chystání podkladů pro DPH
  • práce s hotovostí, zodpovědnost za pokladnu
  • evidence smluv a objednávek
  • administrativa spojená s personálními záležitostmi
  • komunikace s úřady státní správy

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání ukončené maturitou (ideálně ekonomického směru)
  • prokazatelné zkušenosti z oblasti účetnictví
  • orientace v DPH
  • znalost účtování mezd je výhodou
  • pečlivou, odolnou a samostatnou osobnost

Co nabízíme?

  • smlouva na dobu neurčitou
  • 5 dní dovolené navíc
  • referentský vůz k dopravě do i ze zaměstnání
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • příspěvek na penzijní spoření
  • služební telefon i pro osobní potřeby

  • místo výkonu práce: Šlapanice