ÚDRŽBÁŘ ELEKTROTECHNIKY

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

Jste absolventem střední školy elektrotechnického zaměření? Hledáte novou pracovní výzvu ve výrobní společnosti, která nabízí širokou škálu benefitů? Baví Vás obor elektro a máte zájem se v tomto oboru nadále vzdělávat a zdokonalovat? Pak neváhejte a zašlete nám svůj aktuální životopis na níže uvedený e-mail! Nadnárodní výrobní společnost rozšiřuje svůj tým o nové kolegy na pozici: ÚDRŽBÁŘ ELEKTROTECHNIKY

Pracovní náplň

  • řešení problémů ve výrobě
  • správa a údržba elektrotechnického vybavení
  • odstraňování elektro závad
  • plánování preventivních kontrol
  • komunikace s ostatními odděleními výroby

Co požadujeme?

  • min. vyučení v technickém oboru
  • vyhlášku 50/78 Sb. §5 a vyšší
  • ochotu pracovat ve vícesměnném provozu
  • zájem o oblast elektra
  • samostatnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • výkonnostní odměny
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • možnost kariérního postupu
  • přátelský pracovní kolektiv

  • místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod