ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / NJ

Neaktivní nabídka

18000 - 23000 Kč

Chcete ve svém zaměstnání denně využívat němčinu? Jste komunikativní typ a máte alespoň krátkou zkušenost v administrativě? Pak nám zašlete Váš životopis! Mezinárodní společnost s bohatou historií hledá nového člena do svého dynamického týmu, na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / NJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Denní komunikace v němčině s dodavateli a zákazníky
  • Zpracovávání objednávek, faktur a další příslušné dokumentace v rámci interního systému
  • Kontrola zakázek, řešení reklamací
  • Zodpovědnost za svěřenou agendu (zpracovávání podkladů, administrativní úkoly)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Schopnost dorozumět se německy
  • Praxi v administrativě
  • Uživatelskou znalost práce na počítači
  • Přesnost, pečlivost a ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Praci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Možnost pružné pracovní doby
  • Možnost občasné práce z domova
  • Týden dovolené navíc
  • Roční bonusy

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!