INŽENÝRING MANAŽER

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

Komunikuješ bez problémů v anglickém jazyce, orientuješ se ideálně v oblasti elektromechaniky, dokážeš vést tým lidí a řídil jsi někdy projekty? Pak by Tě mohla tato nabídka zaujmout.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • plánování a řízení projektů
  • zodpovědnost za projekty mechanického a elektrického rázu
  • návrh a implementace dokumentů, výkresů, procesů, programování
  • vedení týmu cca 10 lidí
  • řešení při snižování nákladů
  • vývoj produktů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření výhodou
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka podmínkou
  • praxi z výrobní společnosti ideálně se zaměřením-elektromechanika
  • praktické zkušenosti s návrhy a kreslení v CAD(ideálně SolidWorks)
  • tvorba výkresů podle norem
  • alespoň základní dovednosti při řízení projektů
  • proaktivitu, samostatnost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • mzdu 60-80.000 Kč
  • práce pro zahraniční firmu
  • pružná pracovní doba
  • možnost Home Office
  • stravenky
  • firemní akce
  • lokalita práce okr. Chomutov