ELEKTROKONSTRUKTÉR JUNIOR (38.000 – 55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte technické vzdělání se zaměřením na strojní, či automobilový průmysl? Domluvíte se anglicky? Nabízíme Vám možnost stát se součástí zajímavých projektů v globální společnosti s vysokým inovačním potenciálem

Pracovní náplň

  • práce s 2D a 3D modely a výkresové dokumentace
  • provádění mechanických konstrukcí elektromotoru
  • podílení se na specifikacích testů a technické dokumentace
  • práce s moderními technologiemi na špičkově vybaveném pracovišti
  • spolupráce se zahraničními vývojovými centry

Co požadujeme?

  • znalost systémů CAD
  • zkušenost s problematikou návrhu konstrukcí
  • analytické a přesné myšlení
  • komunikativní znalost angličtiny
  • technické vzdělání se strojním zaměřením výhodou

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • libovolné využití benefitů – rozpočet minimálně 24.000 Kč
  • flexibilní pracovní dobu, možnost práce v home office
  • možnost expertního růstu v prostředí nejmodernějších technologií

  • lokalita: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.