HLAVNÍ IT SPRÁVCE

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Jste zkušeným správcem v oblasti firemní IT? Máte vynikající přehled o počítačích a sítích? Chcete pracovat s nejmodernějšími technologiemi? Pak jste ten, koho hledáme! Nadnárodní výrobní společnost hledá kolegu na pozici: HLAVNÍ IT SPRÁVCE

Pracovní náplň

  • Správa linuxových a windows serverů
  • Instalace a konfigurace serverových služeb
  • Vytváření skriptů
  • Administrace hardware a software
  • Vedení kolegy vyhrazeného na podporu uživatelů

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ oboru elektrotechnika a informatika
  • 5 LET praxe s údržbou a rozvojem firemních IT
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Svědomitost, samostatnost, ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Zajímavá práce na projektech v EU i mimo EU
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • Stabilita zaměstnání v prosperující společnosti

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!