ASISTENTKA PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

32000 - 36000 Kč

Chcete se připojit k velké nadnárodní firmě? Jste pečlivá a důsledná? Baví Vás zpracovávání personálních dat? Významná mezinárodní firma z automobilového průmyslu rozšiřuje svůj tým a hledá vhodného kandidáta na pozici: ASISTENTKA PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ (32-36.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Personální evidence zaměstnanců v systému SAP-HR
  • Příprava nástupních, výstupních a změnových dokumentů
  • Správa mzdových pokladů a docházkového systému
  • Pracovně právní podpora při přípravě interních podkladů
  • Administrativa nástupů a odchodů zaměstnanců

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Praxi v obdobné pozici
  • Základní znalost pracovního práva
  • Uživatelskou znalost MS Excel
  • Znalost SAP-HR výhodou

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc + sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Benefitní program na sport, zdraví, rekreaci
  • Příspěvek na stravenky v závodní jídelně
  • Další firemní benefity dle interní směrnice

    Místo výkonu práce: Praha - východ